Hakkımızda

Yerleşik entegre iletişim ve teknoloji hizmetlerinin1994 senesinde hizmete girmiş,bununla birlikte cep telefonu ve bilgisayarlar hayatımızda son derece hızlı bir şekilde değişim yaratmıştır.Bu yeni değişimler de beraberinde elektronik ürünlerin satış,servis ve pazarlama ihtiyacını doğurmuştur.Bu ihtiyaclar doğrultusunda sizlere gerekli teknik servis ve satış desteği sunabilmek adına www.gsmekstra.com ve www.gsmekstra.net E-ticaret sitelerimiz kurulmuş ve hizmete başlamıştır.Gsmekstra tüm yerel yasalara ve yönetmeliklere uymayı ve tüm çalışanlarına katı bir küresel iş etiği kuralları uygulamayı taahhüt eder. Etik yönetimin yalnızca küresel ticaret ortamındaki hızlı değişimlere yanıt vermek için bir araç değil, aynı zamanda müşteriler, paydaşlar, çalışanlar, iş ortakları ve yerel toplumlar da dahil olmak üzere çeşitli paydaşlarla güven inşa etmeye yönelik bir araç olduğuna inanmaktadır. 
 

Müşteri memnuniyetini öncelikli hedefimiz haline getiriyoruz.
 

Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan ürünler ve hizmetler sunuyoruz. Müşterilerimizle içtenlikle ve arkadaşça bir ilişki içinde olup, önerileri ve şikayetleri tevazu ile kabul ediyoruz. Ayrıca, saygı duyuyor, onurlandırıyor ve bilgi paylaşımında bulunuyoruz.
 

Bu amaçlar doğrultusunda iyi bir iş yapmanın anahtarının güçlü değerlerle yaşamak olduğuna inanıyoruz. İşte bu temel değerler, titiz iş etiği kurallarıyla birlikte, şirketin aldığı her kararın kalbi olarak nitelendirilmektedir.

Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Şimdi Ara Canlı Yardım